Zeytinburnu Araç Haczi Kaldırma

Zeytinburnu taşıt haczi kaldırma işlemini yapmak isteyen icra takibi borçlusu taşıtına haczi konulan borçlu kişi borcunu kabul etmiş olması durumunda, icra takibinin gerçekleştiği icra dairesine ya da bulunduğu yerdeki en yakın icra dairesine giderek; talep edilen mevlayı dosya kapak hesabı yapılması neticesinde bütünüyle ödemesi durumunda taşıt üzerindeki haczi iptalini sağlayacaktır. Noterde taşıtını başkasına satmak isteyen kişilerin taşıtının üstünde haciz olmaması gerekmektedir. O yüzden yukarıda açıkça izahında bulunulmuş olan işlemlerin zorunlu olarak gerçekleşmesi gerekmektedir. Aksi durumda taşıtın üzerinde içeren haczin kaldırılması mümkün olmayacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP