Adalar Aile Avukatı

Adalar Aile Avukatı kimdir? Adalar Aile Avukatı insanların kendi arasında belirlediği bir tabirdir. Adalar'da Aile hukukundan kaynaklı olan uyuşmazlıklarına ilişkin olarak müdahil olan avukatlara aile avukatı denilmektedir. Medeni hukukun başka branşı olan Aile hukukunda boşanma ve ferileri düzenlenmiştir. Boşanma yoluna eşlerin anlaşamadıkları durumlar doğrultusunda gidilmektedir. Boşanma davası kendi içerinde spesifik durumları bulunan son derece önem arz eden hususlar bulunmaktadır. Hüküm sürecinin hızlı ilerleyebilmesi, hukuki hak ve kazanımlarının koruma altına alınabilmesi hatta yargılamaya mahkeme hususların netçe belirlenmesi açısından ayrılma duruşması açmaya karar veren insanın avukata başvurarak hukuki destek ve faaliyet alması gerekmektedir. Sayesinde nasıl yol alınması gerektiği konusunda düşüncesi olmuş olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP