Adalar Avukat

Adalar Avukat ne demektir? Adalar Avukat, hukuk fakültesinden mezun olup öncelikli avukatlık stajını yapmış avukatlık mesleğini isteğe bağlı olacak şekilde serbest ya da bir kuruma bağlı olarak yerine getiren kişidir. Adalar Avukatlara vekil olarak da hitap edilmektedir. Adalar Avukatların bir Baroya kayıtlı olma zorunluluğu vardır. Avukat, uyuşmazlığın ilk anından itibaren mahkeme süresi ve hakkın teslimine kadar olan her aşamada kişileri temsil etmektedir. Avukatlar yalnızca iş yada dava takibi yapmazlar, danışmanlık ve arabuluculuk hizmetlerde vermektedirler. Avukat olan kişiler mesleklerinde ilgili avukatlık dallarında yeterli bilgi, deneyim ve pratik edinmeleri neticesinde uzmanlaşırlar. Profesyonel oldukları hukuk dallarında iş hayatında aranan şahıs konumunda olurlar.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP