Adapazarı Avukat

Adapazarı'da Avukat kimdir? Adapazarı Avukat, hukuk fakültesinden mezun olup zorunlu avukatlık stajını yapmış hukuk mesleğini isteğe bağlı olacak biçimde serbest ya da bir kuruma bağlı olarak yerine getiren kişidir. Adapazarı Avukat kelimesinin diğer anlamı vekildir. Serbest şekilde mesleğini icra eden Adapazarı avukatların bir Baroya kayıtlı olma zorunluluğu bulunmaktadır. Avukat, mahkeme aşamasında kişileri temsil etmektedir. Avukat sadece iş ve dava takibi yapmaz, aynı zamanda hukuki konularda müşavirlik, arabuluculuk vd. vazifelerini de yerine getirebilir. Avukatlık dallarında yeterli bilgiye sahip olan tecrübe kazanarak avukatlık görevlerinde uzmanlaşırlar. Uzmanlaşmış oldukları avukatlık dallarında kariyer hayatında aranan kişi konumunda olurlar.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP