Adapazarı Ceza Avukatı

Adapazarı Ceza avukatı kimdir? Adapazarı Ceza avukatı meslek hayatında avukatlık dallarından ceza hukuku konusunda yeterli tecrübeye, birikime sahip olan vekillerin ilgilenmiş olduğu avukatlık dalıdır. Adapazarı Ceza avukatının ilgilenmiş olduğu dava türleri genel başlıkta anlatacak olduğumuzda Ağır ceza mahkemesi davalı, Asliye ceza mahkemesi davaları ve Sulh ceza hakimliğidir. Üstelik herhangi bir suça bulaşma durumu söz konusu olduğunda Emniyet aşamasında ilk sözlü açıklamanız alınacak olduğunda dahi ceza avukatı yanınızda olarak yasal haklarınızın koruma altına alınmasını sağlayacaktır. Ceza davalarında Karakol amirliğinde alınan ifadeler kayıt altına alınarak ilgili Cumhuriyet savcılığına iletilmektedir. Cumhuriyet savcılığında hakkınızda üstünüze atılan suçlamaya konu savlar hazırlanarak soruşturma süresi tamamlanarak kovuşturma aşaması dediğimiz dava sürecine geçilecektir. Tüm sürede vekilin aktif görevi bulunmaktadır. Herhangi bir hak kaybı yaşamamak ve de suçsuz iken suçlu duruma düşmemek adına işinin ehli ceza avukatı ile konuşmanız gerekmektedir.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP