Ağva Avukat

Ağva'da Avukat kimdir? Ağva Avukat, hukuk fakültesinden mezun olup öncelikli avukatlık stajını yapmış avukatlık mesleğini isteğe bağlı olacak şekilde serbest ya da bir kuruma bağlı olarak icra eden kişidir. Ağva Avukatlara vekil olarak da denilmektedir. Ağva Avukatların bir Baroya kayıtlı olma şartı vardır. Avukat, mahkeme süresinde kişileri temsil etmektedir. Avukat sadece iş ve dava takibi yapmaz, aynı zamanda yasal konularda danışmanlık, arabuluculuk vd. vazifelerini de yerine getirebilir. Avukat olan kişiler mesleklerinde ilgili avukatlık dallarında yeterli bilgi, birikim ve pratik edinmeleri neticesinde profesyonelleşirler. Profesyonel oldukları avukatlık dallarında meslek hayatında aranan kişi konumunda olurlar.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP