Akyazı Avukat

Akyazı'da Avukat kime denir? Akyazı Avukat, hukuk fakültesinden mezun olup öncelikli avukatlık stajını yapmış hukuk mesleğini isteğe bağlı olacak şekilde serbest ya da bir kuruma bağlı olarak icra eden kişidir. Akyazı Avukatlara vekil olarak da hitap edilmektedir. Serbest biçimde mesleğini yerine getiren Akyazı avukatların bir Baroya kayıtlı olma şartı bulunmaktadır. Avukat, mahkeme süresinde kişiyi temsil etmektedir. Avukat yalnız iş ve dava takibi yapmaz, aynı zamanda yasal konularda müşavirlik, arabuluculuk vd. görevlerini de yerine getirebilir. Hukuk dallarında yeterli bilgiye sahip olan tecrübe kazanarak avukatlık mesleklerinde profesyonelleşirler. Profesyonel oldukları avukatlık dallarında iş hayatında aranan kişi konumunda olurlar.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP