Akyazı Hukuk Bürosu

Akyazı Kolektif Hukuk bürosu olarak hizmet sağlıyoruz. Sakarya'nın Akyazı ilçesinde Kolektif hukuk bürosu kurulduğumuz günden bugüne, bölümünde profesyonel akademisyenlerimiz ve meslektaşlarımızla birlikte yasal hizmet veriyoruz. Hukuki sorunlarınızın çözüme erişmesini sağlamaktayız. Hukuk bürosu olarak gerek randevu oluşturmak kaydıyla bizzat büromuza gelerek konuşma gerçekleştirebileceğiniz gibi telefon ile yolu iletişim kurarak da ulaşım sağlayabilirsiniz. Müvekkillerimize verimli ve istikrarlı bir şekilde hukuki hizmet sağlamaktayız. Kolektif Hukuk & Danışmanlık Ofisi olarak, şahıs ve şirket müvekkillerine yasal uyuşmazlığın başlangıç aşamasından sonuç sürecine kadar en verimli biçimde hizmet sunarak sonuç elde etmeyi amaçlamaktayız.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP