Bakırköy Aile Avukatı

Bakırköy Aile Avukatı kimdir? Bakırköy Aile Avukatı davacılar arasında belirtilen tabirdir. Aile avukatı; aile hukukundan kaynaklı anlaşmazlıklara bakan avukatlara aile avukatı denir. Aile hukukunda boşanma ve ferileri medeni hukukun öteki branşı olarak düzenlenmiştir. Değişik ve geçerli nedenleri olan evli çiftlerin talepleri neticesinde boşanma yoluna gidilmektedir. Boşanma davası kendi içerinde spesifik durumları bulunan son derece önem arz eden hususlar bulunmaktadır. Boşanma duruşması açmaya karar veren kişilerin avukata başvurarak hukuki hak ve kazanımlarının koruma altına alınabilmesi, hukuki destek ve müşteri deneyimi alması gerekmektedir. Bu sayede ayrılma sürecinde nasıl bir yol alması gerektiği hakkında düşüncesi olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP