Beylikdüzü Aile Avukatı

Beylikdüzü Aile Avukatı kimdir? Beylikdüzü Aile Avukatı insanlar arasında belirtilen tabirdir. Beylikdüzü'de Aile hukukundan kaynaklı olan anlaşmazlıklara ilişkin olarak müdahil olan avukatlara aile avukatı denilmektedir. Aile hukukunda boşanma ve ferileri medeni hukukun diğer dalı olarak düzenlenmiştir. Ayrılma yoluna eşlerin anlaşamadıkları durumlar doğrultusunda gidilmektedir. Ayrılma konularında içerisinde özel durumların önem arz eden hususlar mevcuttur. Ayrılma duruşması açmaya karar veren insanların avukata başvurarak hukuki hak ve kazanımlarının koruma altına alınabilmesi, hukuki destek ve hizmet alması gerekmektedir. Bu sayede nasıl yol alınması gerektiği konusunda düşüncesi olmuş olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP