Gebze Avukat

Gebze Avukat ne demektir? Gebze Avukat, hukuk fakültesinden mezun olup, mesleğini serbest ya da bir kuruma bağlı olarak yapan kişilerdir. Gebze Avukat kelimesinin diğer anlamı vekildir. Gebze Avukatların bir Baroya kayıtlı olma şartı vardır. Avukat, anlaşmazlığın ilk anından itibaren dava süresi ve hakkın teslimine kadar olan her aşamada kişileri temsil etmektedir. Avukatlar sadece iş yada dava takibi yapmazlar, danışmanlık ve arabuluculuk hizmetlerde vermektedirler. Avukat olan kişiler görevlerinde ilgili avukatlık dallarında yeterli bilgi, deneyim ve tecrübe edinmeleri neticesinde uzmanlaşırlar. Uzmanlaşmış oldukları hukuk dallarında meslek hayatında aranan şahıs konumunda olurlar.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP