Gölcük Avukat

Gölcük Avukat ne demektir? Gölcük Avukat, hukuk fakültesinden mezun olup öncelikli avukatlık stajını yapmış avukatlık mesleğini isteğe bağlı olacak biçimde serbest ya da bir kuruma bağlı olarak icra eden kişidir. Gölcük Avukat kelimesinin eş anlamlısı vekildir. Gölcük Avukatların bir Baroya kayıtlı olma zorunluluğu vardır. Avukat, anlaşmazlığın ilk anından itibaren mahkeme aşaması ve hakkın teslimine kadar olan her aşamada kişileri temsil etmektedir. Avukat yalnız iş ve dava takibi yapmaz, aynı zamanda yasal konularda danışmanlık, arabuluculuk vd. görevlerini de yerine getirmektedir. Avukat olan kişiler görevlerinde ilgili avukatlık dallarında yeterli bilgi, deneyim ve pratik edinmeleri neticesinde uzmanlaşırlar. Uzmanlaşmış oldukları hukuk dallarında iş hayatında aranan şahıs konumunda olurlar.

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak müvekkillerimize etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız. Ceza hukuku, Boşanma hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

WhatsApp

0(541) 938 19 38

YASAL UYARI : Bu sitede yer alan tüm içerikler Kolektif Hukuk'a ait olup izinsiz olarak kopyalanması yasaktır. Sitemizde yer alan bilgiler müvekkil ve vekil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir.
Avukata Danışma