Gölcük Hukuk Bürosu

Gölcük Kolektif Hukuk bürosu olarak hizmet veriyoruz. Kocaeli'nin Gölcük ilçesinde Kolektif hukuk bürosu kurulduğumuz günden bugüne, alanında işinin ehli akademisyenlerimiz ve iş arkadaşlarımızla birlikte hukuki hizmet sunuyoruz. Yasal sorunlarınızın çözüme erişmesini sağlamaktayız. Hukuk bürosu olarak arzu ederseniz randevu oluşturmak kaydıyla şahsen ofimize gelerek görüşme gerçekleştirebileceğiniz gibi telefon ile yolu iletişim kurarak da ulaşım sağlayabilirsiniz. Müvekkillerimize verimli ve tercih edilen bir biçimde yasal hizmet veriyoruz. Kolektif Hukuk & Danışmanlık Ofisi olarak, şahıs ve kurum müvekkillerine hukuki anlaşmazlığın başlangıç aşamasından sonuç aşamasına kadar en verimli biçimde hizmet sunarak sonuç elde etmeyi amaçlamaktayız.

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak müvekkillerimize etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız. Ceza hukuku, Boşanma hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

WhatsApp

0(541) 938 19 38

YASAL UYARI : Bu sitede yer alan tüm içerikler Kolektif Hukuk'a ait olup izinsiz olarak kopyalanması yasaktır. Sitemizde yer alan bilgiler müvekkil ve vekil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir.
Avukata Danışma