Gürsu Ceza Avukatı

Gürsu Ceza avukatı kime denir? Gürsu Ceza avukatı meslek hayatında avukatlık dallarından ceza hukuku konusunda yeterli bilgiye, birikime sahip olan vekillerin ilgilenmiş olduğu avukatlık dalıdır. Gürsu Ceza avukatının ilgilenmiş olduğu dava türleri genel başlıkta belirtecek olduğumuzda Ağır ceza mahkemesi davalı, Asliye ceza mahkemesi davaları ve Sulh ceza hakimliğidir. Ayrıca herhangi bir suça bulaşma durumu söz konusu olduğunda Emniyet süresinde ilk ifadeniz alınacak olduğunda dahi ceza avukatı yanınızda olarak yasal haklarınızın koruma altına alınmasını sağlayacaktır. Ceza davalarında Emniyet amirliğinde alınan ifadeler kayıt altına alınarak ilgili Cumhuriyet savcılığına iletilmektedir. Cumhuriyet savcılığında hakkınızda üstünüze atılan suçlamaya konu iddianame hazırlanarak soruşturma aşaması tamamlanarak kovuşturma aşaması dediğimiz dava aşamasına geçilecektir. Tüm aşamada avukatın aktif rolü olmaktadır. Her kim olursa hak kaybı yaşamamak ve de suçsuz iken suçlu duruma düşmemek adına uzman ceza avukatı ile görüşmeniz gerekmektedir.

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak müvekkillerimize etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız. Ceza hukuku, Boşanma hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

WhatsApp

0(541) 938 19 38

YASAL UYARI : Bu sitede yer alan tüm içerikler Kolektif Hukuk'a ait olup izinsiz olarak kopyalanması yasaktır. Sitemizde yer alan bilgiler müvekkil ve vekil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir.
Avukata Danışma