Kadıköy Avukat

Kadıköy'de Avukat kime denir? Kadıköy Avukat, hukuk fakültesinden mezun olup, mesleğini serbest ya da bir kuruma bağlı olarak icra eden kişilerdir. Kadıköy Avukat kelimesinin eş anlamlısı vekildir. Kadıköy Avukatların bir Baroya kayıtlı olma zorunluluğu vardır. Avukat, anlaşmazlığın ilk anından itibaren dava aşaması ve hakkın teslimine kadar olan her sürede kişiyi temsil etmektedir. Avukat yalnız iş ve dava takibi yapmaz, aynı zamanda hukuki konularda danışmanlık, arabuluculuk vd. görevlerini de yerine getirebilir. Avukat olan kişiler görevlerinde ilgili hukuk dallarında yeterli bilgi, birikim ve pratik edinmeleri neticesinde uzmanlaşırlar. Uzmanlaşmış oldukları hukuk dallarında kariyer hayatında aranan şahıs konumunda olurlar.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP