Kağıthane Aile Avukatı

Kağıthane Aile Avukatı kime denir? Kağıthane Aile Avukatı halk arasında belirtilen ifadedir. Aile avukatı; aile hukukundan kaynaklı anlaşmazlıklara müdahil avukatlara aile avukatı denir. Medeni hukukun diğer branşı olan Aile hukukunda boşanma ve ferileri düzenlenmiştir. Evli çiftler çeşitli sebeplerden dolayı ayrılma yoluna gitmekteler. Ayrılma davası kendi içerinde spesifik durumları bulunan son derece önem arz eden hususlar bulunmaktadır. Boşanma davası açmaya karar veren insanların avukata başvurarak hukuki hak ve kazanımlarının koruma altına alınabilmesi, hukuki destek ve müşteri deneyimi alması gerekmektedir. Böylece ayrılma süresi boyunca nasıl bir yol alması gerektiği hakkında bilgisi olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP