Kağıthane Avukat

Kağıthane'da Avukat kimdir? Kağıthane Avukat, avukatlık fakültesinden mezun olup, mesleğini serbest ya da bir kuruma bağlı olarak icra eden kişilerdir. Kağıthane Avukatlara vekil olarak da denilmektedir. Serbest biçimde mesleğini icra eden Kağıthane avukatların bir Baroya kayıtlı olma zorunluluğu bulunmaktadır. Avukat, anlaşmazlığın ilk anından itibaren mahkeme süresi ve hakkın teslimine kadar olan her sürede kişiyi temsil etmektedir. Avukatlar sadece iş yada dava takibi yapmazlar, danışmanlık ve arabuluculuk hizmetlerde vermektedirler. Avukatlık dallarında yeterli bilgiye sahip olan tecrübe edinerek avukatlık mesleklerinde uzmanlaşırlar. Uzmanlaşmış oldukları hukuk dallarında iş hayatında aranan kişi konumunda olurlar.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP