Kağıthane İcra Borcu İtiraz Etme

Kağıthane İcra borcu itiraz etme işlemini gerçekleştirebilmek için Öncelikle tarafınıza açılmış olan ilamlı ya da ilamsız icra emrinin bildirisi olması gerekmektedir. Kağıthane İcra borcuna itiraz arzuhâlınızı yazarken önem teşkil eden hususlar kesinlikle dilekçenizde olması gerekmektedir. İcra borcuna itiraz etmek ancak bu biçimde mümkün olacaktır. Açılmış olan ilamlı ya da ilamsız icra emrine ilişkin icra borcuna itiraz etmek için hak düşürücü süreler bulunmaktadır. İtirazda bulunacağınız durumları net biçimde kararlaştırmanız gerekmektedir. Bilgisiz teşhiste bulunacak olunduğunda yaptığınız itirazın geçerli olmayacağı gibi icra inkar tazminat ödeme halinde da kalabilirsiniz. Yetkiye, borca, faize, alacak kalemlerine vd. dair itirazda bulunma hakkınız olmaktadır. Lehinize yasal sonuç oluşturabilmesi için kesinlikle bölümünde yetkin avukat aracılığıyla işlemde bulunmuş olmanız sizi mağduriyetten kurtarmış olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP