Karacabey İcra Borcu İtiraz Etme

Karacabey İcra borcu itiraz etme işlemini yapabilmek için Önceden tarafınıza açılmış olan ilamlı ya da ilamsız icra emrinin tebliğ olması gerekmektedir. Karacabey İcra borcuna itiraz dilekçesini yazarken önem teşkil eden vaziyetler muhakkak arzuhâlınızda bulunması gerekmektedir. İcra borcuna itiraz etmek ancak bu biçimde mümkün olacaktır. Başlamış olan ilamlı ya da ilamsız icra emrine ilişkin icra borcuna itiraz etmek için hak düşürücü süreler olmaktadır. İtirazda bulunacağınız durumları net şekilde belirlemeniz gerekmektedir. Tecrübesiz teşhiste bulunacak olunduğunda yaptığınız itirazın geçerli olmayacağı gibi icra inkar tazminat ödeme durumunda da kalabilirsiniz. Yetkiye, borca, faize, alacak kalemlerine vd. ilişkin itirazda bulunma hakkınız olmaktadır. Lehinize hukuki sonuç oluşturabilmesi için %99.9 alanında yetkin vekil aracılığıyla işlemde bulunmuş olmanız sizi mağduriyetten kurtarmış olacaktır.

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak müvekkillerimize etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız. Ceza hukuku, Boşanma hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

WhatsApp

0(541) 938 19 38

YASAL UYARI : Bu sitede yer alan tüm içerikler Kolektif Hukuk'a ait olup izinsiz olarak kopyalanması yasaktır. Sitemizde yer alan bilgiler müvekkil ve vekil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir.
Avukata Danışma