Karasu Avukat

Karasu Avukat ne anlama gelmektedir? Karasu Avukat, hukuk fakültesinden mezun olup zorunlu avukatlık stajını yapmış hukuk mesleğini isteğe bağlı olacak şekilde serbest ya da bir kuruma bağlı olarak yerine getiren kişidir. Karasu Avukat kelimesinin eş anlamlısı vekildir. Serbest şekilde mesleğini icra eden Karasu avukatların bir Baroya kayıtlı olma zorunluluğu bulunmaktadır. Avukat, dava süresinde kişiyi temsil etmektedir. Avukatlar yalnızca iş yada dava takibi yapmazlar, danışmanlık ve arabuluculuk hizmetlerde vermektedirler. Avukatlık dallarında yeterli bilgiye sahip olan tecrübe kazanarak avukatlık görevlerinde profesyonelleşirler. Profesyonel oldukları hukuk dallarında iş hayatında aranan kişi konumunda olurlar.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP