Kartal İcra Borcu İtiraz Etme

Kartal İcra borcu itiraz etme işlemini yapabilmek için Önceden tarafınıza açılmış olan ilamlı ya da ilamsız icra emrinin tebliğ olması gerekmektedir. Kartal İcra borcuna itiraz arzuhâlınızı yazarken önem teşkil eden hususlar muhakkak dilekçenizde olması gerekmektedir. İcra borcuna itiraz etmek ancak bu şekilde mümkün olacaktır. Açılmış olan ilamlı ya da ilamsız icra emrine ilişkin icra borcuna itiraz etmek için hak düşürücü süreler olmaktadır. İtirazda bulunacağınız durumları net biçimde kararlaştırmanız gerekmektedir. Doğru olmayan şekilde tanıda bulunacak olunduğunda yaptığınız itirazın geçerli olmayacağı gibi icra inkar tazminat ödeme halinde da kalabilirsiniz. Yetkiye, borca, faize, alacak kalemlerine vd. başvuru itirazda bulunma hakkınız olmaktadır. Lehinize yasal sonuç oluşturabilmesi için muhakkak alanında yetkin avukat aracılığıyla işlemde bulunmuş olmanız sizi mağduriyetten kurtarmış olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP