Keles İcra Avukatı Telefon

Keles İcra avukatı telefon ile aramak biçimiyle bağlantıya geçebilirsiniz. Keles ilçesinde Alacağınıza dair icra takibi açmak ya da borcunuzu yatırmak için icra avukatı telefon ile arayarak müşterilerine açılmış icra dosyasına dair olarak bilgi alabilmeniz mümkün olacaktır. Hatta herhangi bir alacağınız bulunması durumunda müdahil olacak avukatınız borçlu olan tarafa icra takibi dosyası açarak alacağınızın tahsilini sağlayabilecektir. Hangi ilde ya da ülkede bulunduğunuzun bir önemi bulunmaz. Müdahil olacak icra avukatı sayesinde, alacağınızın tahsilini sağlamak ya da borcunuzu yatırıp icra dosyanızı işlemden kaldırmak muhtemelen olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP