Maltepe Avukat

Maltepe Avukat ne anlama gelmektedir? Maltepe Avukat, hukuk fakültesinden mezun olup öncelikli avukatlık stajını yapmış avukatlık mesleğini isteğe bağlı olacak biçimde serbest ya da bir kuruma bağlı olarak icra eden kişidir. Maltepe Avukatlara vekil olarak da hitap edilmektedir. Serbest biçimde görevini icra eden Maltepe avukatların bir Baroya kayıtlı olma zorunluluğu bulunmaktadır. Avukat, mahkeme süresinde kişiyi temsil etmektedir. Avukatlar yalnızca iş yada dava takibi yapmazlar, müşavirlik ve arabuluculuk hizmetlerde vermektedirler. Avukat olan kişiler görevlerinde ilgili avukatlık dallarında yeterli bilgi, deneyim ve pratik edinmeleri neticesinde profesyonelleşirler. Uzmanlaşmış oldukları avukatlık dallarında kariyer hayatında aranan şahıs konumunda olurlar.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP