Mustafakemalpaşa Ceza Avukatı

Mustafakemalpaşa Ceza avukatı kime denir? Mustafakemalpaşa Ceza avukatı meslek hayatında hukuk dallarından ceza hukuku konusunda yeterli bilgiye, birikime sahip olan vekillerin ilgilenmiş olduğu hukuk dalıdır. Mustafakemalpaşa Ceza avukatının ilgilenmiş olduğu dava türleri genel başlıkta anlatacak olduğumuzda Ağır ceza mahkemesi davalı, Asliye ceza mahkemesi davaları ve Sulh ceza hakimliğidir. Ayrıca herhangi bir suça bulaşma durumu söz konusu olduğunda Emniyet aşamasında ilk sözlü açıklamanız alınacak olduğunda dahi ceza avukatı yanınızda olarak yasal haklarınızın koruma altına alınmasını sağlayacaktır. Ceza davalarında Emniyet amirliğinde alınan sözlü açıklamalar tutanak altına alınarak ilgili Cumhuriyet savcılığına gönderilmektedir. Cumhuriyet savcılığında hakkınızda isnat edilen suçlamaya konu savlar hazırlanarak soruşturma süresi tamamlanarak kovuşturma aşaması dediğimiz dava aşamasına geçilecektir. Bütün sürede avukatın aktif görevi bulunmaktadır. Her kim olursa hak kaybı yaşamamak ve de haklı iken haksız duruma düşmemek adına işinin ehli ceza avukatı ile görüşmeniz gerekmektedir.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP