Mustafakemalpaşa İcra Borcu İtiraz Etme

Mustafakemalpaşa İcra borcu itiraz etme işlemini gerçekleştirebilmek için Önceden tarafınıza başlamış olan ilamlı ya da ilamsız icra emrinin tebliğ olması gerekmektedir. Mustafakemalpaşa İcra borcuna itiraz arzuhâlınızı yazarken önem teşkil eden hususlar kesinlikle arzuhâlınızda olması gerekmektedir. İcra borcuna itiraz etmek ancak bu şekilde mümkün olacaktır. Açılmış olan ilamlı ya da ilamsız icra emrine ilişkin icra borcuna itiraz etmek için hak düşürücü zamanlar bulunmaktadır. İtirazda bulunacağınız durumları net biçimde belirlemeniz gerekmektedir. Yanlış tanıda bulunacak olunduğunda yaptığınız itirazın geçerli olmayacağı gibi icra inkar tazminat ödeme durumunda da kalabilirsiniz. Yetkiye, borca, faize, alacak kalemlerine vd. dair itirazda bulunma hakkınız bulunmaktadır. Lehinize yasal sonuç oluşturabilmesi için %99.9 alanında yetkin avukat aracılığıyla işlemde bulunmuş olmanız sizi mağduriyetten kurtarmış olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP