Nilüfer İcra Borcu İtiraz Etme

Nilüfer İcra borcu itiraz etme işlemini yapabilmek için Önceden tarafınıza başlamış olan ilamlı ya da ilamsız icra emrinin tebliğ olması gerekmektedir. Nilüfer İcra borcuna itiraz arzuhâlınızı yazarken önem teşkil eden hususlar muhakkak arzuhâlınızda bulunması gerekmektedir. İcra borcuna itiraz etmek ancak bu biçimde mümkün olacaktır. Açılmış olan ilamlı ya da ilamsız icra emrine ilişkin icra borcuna itiraz etmek için hak düşürücü zamanlar olmaktadır. İtirazda bulunacağınız durumları net biçimde kararlaştırmanız gerekmektedir. Yanlış teşhiste bulunacak olunduğunda yaptığınız itirazın geçerli olmayacağı gibi icra inkar tazminat ödeme durumunda da kalabilirsiniz. Yetkiye, borca, faize, alacak kalemlerine vd. ilişkin itirazda bulunma hakkınız bulunmaktadır. Lehinize hukuki sonuç oluşturabilmesi için %99.9 alanında yetkin vekil aracılığıyla işlemde bulunmuş olmanız sizi mağduriyetten kurtarmış olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP