Nişantaşı Aile Avukatı

Nişantaşı Aile Avukatı kime denir? Nişantaşı Aile Avukatı insanların kendi arasında belirlediği bir tabirdir. Nişantaşı'da Aile hukukundan kaynaklı olan anlaşmazlıklara ilişkin olarak müdahil olan avukatlara aile avukatı denilmektedir. Aile hukukunda boşanma ve ferileri medeni hukukun bor dışında branşı olarak düzenlenmiştir. Ayrılma yoluna eşlerin anlaşamadıkları durumlar doğrultusunda gidilmektedir. Ayrılma konularında içerisinde spesifik durumların önem arz eden hususlar mevcuttur. Yargılama sürecinin hızlı işleyebilmesi, hukuki hak ve kazanımlarının koruma altına alınabilmesi hatta yargılamaya mahkeme hususların netçe belirlenmesi açısından ayrılma davası açmaya karar veren kişinin avukata başvurarak hukuki destek ve müşteri deneyimi alması gerekmektedir. Sayesinde boşanma süresi boyunca nasıl bir yol alması gerektiği hakkında düşüncesi olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP