Nişantaşı Avukat

Nişantaşı Avukat ne demektir? Nişantaşı Avukat, avukatlık fakültesinden mezun olup, mesleğini serbest ya da bir kuruma bağlı olarak yapan kişilerdir. Nişantaşı Avukatlara vekil olarak da denilmektedir. Serbest şekilde görevini yerine getiren Nişantaşı avukatların bir Baroya kayıtlı olma şartı bulunmaktadır. Avukat, uyuşmazlığın ilk anından itibaren dava süresi ve hakkın teslimine kadar olan her aşamada kişiyi temsil etmektedir. Avukatlar sadece iş yada dava takibi yapmazlar, danışmanlık ve arabuluculuk faaliyetleride vermektedirler. Avukat olan kişiler mesleklerinde ilgili hukuk dallarında yeterli bilgi, birikim ve pratik edinmeleri neticesinde uzmanlaşırlar. Uzmanlaşmış oldukları hukuk dallarında kariyer hayatında aranan şahıs konumunda olurlar.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP