Nişantaşı Ceza Avukatı

Nişantaşı Ceza avukatı kime denir? Nişantaşı Ceza avukatı meslek hayatında hukuk dallarından ceza hukuku konusunda yeterli bilgiye, birikime sahip olan vekillerin ilgilenmiş olduğu hukuk dalıdır. Nişantaşı Ceza avukatının ilgilenmiş olduğu mahkeme türleri genel başlıkta anlatacak olduğumuzda Ağır ceza mahkemesi davalı, Asliye ceza mahkemesi davaları ve Sulh ceza hakimliğidir. Ayrıca herhangi bir suça karışma durumu söz konusu olduğunda Karakol süresinde ilk sözlü açıklamanız alınacak olduğunda dahi ceza avukatı yanınızda olarak yasal haklarınızın koruma altına alınmasını sağlayacaktır. Ceza davalarında Emniyet amirliğinde alınan ifadeler tutanak altına alınarak ilgili Cumhuriyet savcılığına iletilmektedir. Cumhuriyet savcılığında hakkınızda üstünüze atılan suçlamaya konu savlar hazırlanarak soruşturma süresi tamamlanarak kovuşturma aşaması dediğimiz dava sürecine geçilecektir. Her aşamada avukatın aktif rolü olmaktadır. Herhangi bir hak kaybı yaşamamak ve de haklı iken haksız duruma düşmemek adına profesyonel ceza avukatı ile konuşmanız gerekmektedir.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP