Pendik Aile Avukatı

Pendik Aile Avukatı kimdir? Pendik Aile Avukatı insanların kendi aralarında belirlediği bir tabirdir. Pendik'de Aile hukukundan kaynaklı olan anlaşmazlıklara ilişkin olarak bakan olan avukatlara aile avukatı denilmektedir. Aile hukukunda boşanma ve ferileri medeni hukukun bor dışında dalı olarak düzenlenmiştir. Ayrılma yoluna evli çiftlerin anlaşamadıkları durumlar neticesinde gidilmektedir. Ayrılma davası kendi içerinde spesifik durumları bulunan son derece önem arz eden hususlar bulunmaktadır. Hüküm sürecinin hızlı işleyebilmesi, hukuki hak ve kazanımlarının koruma altına alınabilmesi hatta yargılamaya dava hususların netçe belirlenmesi açısından ayrılma davası açmaya karar veren insanın avukata başvurarak hukuki destek ve müşteri deneyimi alması gerekmektedir. Bu sayede boşanma sürecinde nasıl bir yol alması gerektiği hakkında bilgisi olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP