Pendik Avukat

Pendik'de Avukat kime denir? Pendik Avukat, hukuk fakültesinden mezun olup öncelikli avukatlık stajını yapmış avukatlık mesleğini isteğe bağlı olacak şekilde serbest ya da bir kuruma bağlı olarak yerine getiren kişidir. Pendik Avukatlara vekil olarak da denilmektedir. Serbest biçimde mesleğini yerine getiren Pendik avukatların bir Baroya kayıtlı olma şartı bulunmaktadır. Avukat, mahkeme süresinde kişiyi temsil etmektedir. Avukatlar yalnızca iş yada dava takibi yapmazlar, danışmanlık ve arabuluculuk faaliyetleride vermektedirler. Hukuk dallarında yeterli bilgiye sahip olan tecrübe edinerek avukatlık mesleklerinde uzmanlaşırlar. Profesyonel oldukları hukuk dallarında kariyer hayatında aranan kişi konumunda olurlar.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP