Pendik İcra Avukatı Telefon

Pendik İcra avukatı telefon ile aramak suretiyle irtibata geçebilirsiniz. Pendik ilçesinde Alacağınıza ilişkin icra takibi açmak ya da borcunuzu ödemek için icra avukatı telefon ile arayarak hakkınızda açılmış icra dosyasına ilişkin olarak bilgi alabilmeniz mümkün olacaktır. Ayrıca herhangi bir alacağınız bulunması halinde müdahil olacak avukatınız borçlu olan tarafa icra takibi dosyası açarak alacağınızın tahsilini sağlayabilecektir. Hangi şehirde ya da ülkede bulunduğunuzun bir önemi bulunmamaktadır. Müdahil olacak icra avukatı sayesinde, alacağınızın tahsilini sağlamak ya da borcunuzu yatırıp icra dosyanızı işlemden kaldırmak mümkün olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP