Sakarya İcra Borcu İtiraz Etme

Sakarya İcra borcu itiraz etme işlemini yapabilmek için Öncelikle tarafınıza açılmış olan ilamlı ya da ilamsız icra emrinin bildirisi olması gerekmektedir. Sakarya İcra borcuna itiraz dilekçesini yazarken önem teşkil eden durumlar muhakkak arzuhâlınızda olması gerekmektedir. İcra borcuna itiraz etmek ancak bu biçimde muhtemelen olacaktır. Açılmış olan ilamlı ya da ilamsız icra emrine ilişkin icra borcuna itiraz etmek için hak düşürücü süreler bulunmaktadır. İtirazda bulunacağınız durumları net şekilde kararlaştırmanız gerekmektedir. Yanlış tanıda bulunacak olunduğunda yaptığınız itirazın geçerli olmayacağı gibi icra inkar tazminat ödeme durumunda da kalabilirsiniz. Yetkiye, borca, faize, alacak kalemlerine vd. ilişkin itirazda bulunma hakkınız bulunmaktadır. Lehinize yasal sonuç oluşturabilmesi için muhakkak alanında uzman bir avukat aracılığıyla işlemde bulunmuş olmanız sizi mağduriyetten kurtarmış olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP