Serdivan Aile Avukatı

Serdivan Aile Avukatı kime denir? Serdivan Aile Avukatı insanların kendi aralarında belirlediği bir tabirdir. Aile avukatı; aile hukukundan kaynaklı uyuşmazlıklarına müdahil avukatlara aile avukatı denir. Aile hukukunda boşanma ve ferileri medeni hukukun bor dışında dalı olarak düzenlenmiştir. Ayrılma yoluna eşlerin anlaşamadıkları durumlar doğrultusunda gidilmektedir. Boşanma davası kendi içerinde özel durumları bulunan son derece önem arz eden hususlar bulunmaktadır. Hüküm sürecinin hızlı işleyebilmesi, hukuki hak ve kazanımlarının koruma altına alınabilmesi ayrıca yargılamaya dava hususların netçe belirlenmesi açısından ayrılma duruşması açmaya karar veren insanın avukata başvurarak hukuki destek ve faaliyet alması gerekmektedir. Sayesinde ayrılma sürecinde nasıl bir yol alması gerektiği hakkında bilgisi olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP