Serdivan Avukat

Serdivan'da Avukat kimdir? Serdivan Avukat, hukuk fakültesinden mezun olup öncelikli avukatlık stajını yapmış avukatlık mesleğini isteğe bağlı olacak şekilde serbest ya da bir kuruma bağlı olarak icra eden kişidir. Serdivan Avukatlara vekil olarak da hitap edilmektedir. Serdivan Avukatların bir Baroya kayıtlı olma zorunluluğu vardır. Avukat, dava aşamasında kişiyi temsil etmektedir. Avukat yalnız iş ve dava takibi yapmaz, aynı zamanda yasal konularda danışmanlık, arabuluculuk vd. vazifelerini de yerine getirebilir. Avukat olan kişiler görevlerinde ilgili hukuk dallarında yeterli bilgi, deneyim ve tecrübe kazanmaları neticesinde uzmanlaşırlar. Profesyonel oldukları hukuk dallarında meslek hayatında aranan kişi konumunda olurlar.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP