Şile Aile Avukatı

Şile Aile Avukatı kime denir? Şile Aile Avukatı bireyler arasında konuşulan tabirdir. Şile'de Aile hukukundan kaynaklı olan anlaşmazlıklara ilişkin olarak müdahil olan avukatlara aile avukatı denilmektedir. Medeni hukukun diğer branşı olan Aile hukukunda boşanma ve ferileri düzenlenmiştir. Farklı ve geçerli nedenleri olan eşlerin istekleri doğrultusunda ayrılma yoluna gidilmektedir. Boşanma celselerinde içerisinde özel durumların önem arz eden hususlar mevcuttur. Boşanma davası açmaya karar veren insanların avukata başvurarak hukuki hak ve kazanımlarının koruma altına alınabilmesi, hukuki destek ve müşteri deneyimi alması gerekmektedir. Aracılığıyla boşanma süresi boyunca nasıl bir yol alması gerektiği hakkında bilgisi olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP