Tuzla Avukat

Tuzla Avukat ne demektir? Tuzla Avukat, hukuk fakültesinden mezun olup öncelikli avukatlık stajını yapmış hukuk mesleğini isteğe bağlı olacak şekilde serbest ya da bir kuruma bağlı olarak yerine getiren kişidir. Tuzla Avukat kelimesinin eş anlamlısı vekildir. Tuzla Avukatların bir Baroya kayıtlı olma zorunluluğu vardır. Avukat, mahkeme süresinde kişileri temsil etmektedir. Avukat yalnız iş ve dava takibi yapmaz, aynı zamanda yasal konularda müşavirlik, arabuluculuk vd. vazifelerini de yerine getirmektedir. Hukuk dallarında yeterli bilgiye sahip olan tecrübe edinerek avukatlık mesleklerinde profesyonelleşirler. Uzmanlaşmış oldukları hukuk dallarında kariyer hayatında aranan kişi konumunda olurlar.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP