Ağva Hukuk Bürosu

Ağva Kolektif Hukuk bürosu olarak hizmet veriyoruz. İstanbul'un Ağva ilçesinde Kolektif hukuk bürosu açıldığımız günden bugüne, alanında uzman akademisyenlerimiz ve meslektaşlarımızla birlikte yasal hizmet sunuyoruz. Hukuki problemlerinizin çözüme kavuşmasını sunuyoruz. Hukuk bürosu olarak gerek randevu oluşturmak kaydıyla şahsen ofimize gelerek görüşme gerçekleştirebileceğiniz gibi cep telefonu ile yolu iletişim kurarak da ulaşım sağlayabilirsiniz. Müvekkillerimize verimli ve etkili bir şekilde yasal hizmet vermekteyiz. Kolektif Hukuk & Danışmanlık Ofisi olarak, şahıs ve şirket müvekkillerine yasal anlaşmazlığın başlangıç aşamasından sonuç aşamasına kadar en verimli şekilde faaliyet sunarak sonuç elde etmeyi amaçlamaktayız.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP