İstanbul Hukuk Bürosu

İstanbul Kolektif Hukuk bürosu olarak hizmet vermekteyiz. İstanbul'un İstanbul ilçesinde Kolektif hukuk bürosu kurulduğumuz günden bugüne, alanında işinin ehli akademisyenlerimiz ve iş arkadaşlarımızla birlikte yasal hizmet veriyoruz. Hukuki problemlerinizin çözüme kavuşmasını sağlamaktayız. Hukuk bürosu olarak ister randevu oluşturmak kaydıyla bizzat ofimize gelerek görüşme gerçekleştirebileceğiniz gibi cep telefonu ile yolu irtibat kurarak da ulaşım sağlayabilirsiniz. Müvekkillerimize verimli ve geniş bir şekilde hukuki hizmet sunmaktayız. Kolektif Hukuk & Danışmanlık Ofisi olarak, şahıs ve şirket müvekkillerine yasal uyuşmazlığın başlangıç aşamasından sonuç aşamasına kadar en verimli şekilde müşteri deneyimi sunarak sonuç elde etmeyi amaçlamaktayız.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP