Anadolu Yakası Hukuk Bürosu

Anadolu Yakası Kolektif Hukuk bürosu olarak hizmet sunmaktayız. İstanbul'un Anadolu Yakası ilçesinde Kolektif hukuk bürosu açıldığımız günden bugüne, bölümünde profesyonel akademisyenlerimiz ve iş arkadaşlarımızla birlikte hukuki hizmet sunmaktayız. Yasal sorunlarınızın çözüme erişmesini veriyoruz. Hukuk bürosu olarak ister randevu oluşturmak kaydıyla şahsen ofimize gelerek konuşma gerçekleştirebileceğiniz gibi telefon ile yolu irtibat kurarak da ulaşım sağlayabilirsiniz. Müvekkillerimize verimli ve istikrarlı bir şekilde hukuki hizmet sunmaktayız. Kolektif Hukuk & Danışmanlık Ofisi olarak, kişi ve şirket müvekkillerine yasal uyuşmazlığın başlangıç sürecinden sonuç aşamasına kadar en verimli biçimde hizmet sunarak sonuç elde etmeyi amaçlamaktayız.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP