Bakırköy Hukuk Bürosu

Bakırköy Kolektif Hukuk bürosu olarak hizmet sağlamaktayız. İstanbul'un Bakırköy ilçesinde Kolektif hukuk bürosu kurulduğumuz günden bugüne, alanında profesyonel akademisyenlerimiz ve meslektaşlarımızla birlikte hukuki hizmet vermekteyiz. Yasal problemlerinizin çözüme kavuşmasını sunuyoruz. Hukuk bürosu olarak gerek randevu oluşturmak kaydıyla bizzat büromuza gelerek konuşma gerçekleştirebileceğiniz gibi cep telefonu ile yolu irtibat kurarak da ulaşım sağlayabilirsiniz. Müvekkillerimize verimli ve büyük bir biçimde yasal hizmet sunmaktayız. Kolektif Hukuk & Danışmanlık Ofisi olarak, kişi ve kurum müvekkillerine yasal uyuşmazlığın başlangıç aşamasından sonuç sürecine kadar en verimli şekilde faaliyet sunarak sonuç elde etmeyi amaçlamaktayız.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP