Beylikdüzü Boşanma Avukatı

Beylikdüzü Boşanma Avukatı kimdir? Beylikdüzü Boşanma Avukatı aile hukukundan kaynaklı olan evli çiftlerin öne sürdükleri sebeplere bağlı olarak evlilik birliğinin çekilemez hale gelmesi neticesinde boşanmaya karar verilmesi ile ortaya çıkan hukuki bir uyuşmazlıktır. Beylikdüzü Boşanma avukatı, Medeni Hukukun alt branşı olan Aile hukukundan kaynaklı uyuşmazlıklardır. Bunlar çoğu boşanma, velayet, nafaka, mal paylaşımı vd. olacak biçimde listelenmektedir. Mevzuatımızda Beylikdüzü boşanma avukatı adı altında bir hukuk dalı bulunmamaktadır. Boşanma duruşması süreci çiftler bakımında oldukça zor ve yıpratıcı bir süreçtir. Aile mahkemesinde işlenen davalara müdahil olan avukatlara davalılar arasında boşanma avukatı biçiminde tabir kullanılmaktadır. Beylikdüzü Boşanma Davaları anlaşmalı boşanma ile muhtemelen olabileceği gibi çekişmeli boşanma davası açmak biçimiyle de gerçekleşebilir. Anlaşmalı boşanma mahkemesinde önemli olan durum taraflarca tanzim edilecek her türlü hukuki haklarını güvence altına alacakları protokol olacaktır. Çekişmeli ayrılma duruşması ortalama hüküm süreci 1 ile 3 yıl aralarında sürebilmektedir.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP