Beylikdüzü Hukuk Bürosu

Beylikdüzü Kolektif Hukuk bürosu olarak hizmet sunmaktayız. İstanbul'un Beylikdüzü ilçesinde Kolektif hukuk bürosu açıldığımız günden bugüne, alanında işinin ehli akademisyenlerimiz ve iş arkadaşlarımızla birlikte hukuki hizmet sağlamaktayız. Hukuki problemlerinizin çözüme erişmesini veriyoruz. Hukuk bürosu olarak gerek randevu oluşturmak kaydıyla şahsen büromuza gelerek görüşme gerçekleştirebileceğiniz gibi cep telefonu ile yolu iletişim kurarak da ulaşım sağlayabilirsiniz. Müvekkillerimize verimli ve büyük bir biçimde yasal hizmet sağlıyoruz. Kolektif Hukuk & Danışmanlık Ofisi olarak, şahıs ve kurum müvekkillerine hukuki uyuşmazlığın başlangıç sürecinden sonuç aşamasına kadar en verimli biçimde faaliyet sunarak sonuç elde etmeyi amaçlamaktayız.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP