Büyükorhan Aile Avukatı

Büyükorhan Aile Avukatı kime denir? Büyükorhan Aile Avukatı insanların kendi içinde belirlediği bir tabirdir. Aile avukatı; aile hukukundan kaynaklı uyuşmazlıklarına bakan avukatlara aile avukatı denir. Aile hukukunda boşanma ve ferileri medeni hukukun başka branşı olarak düzenlenmiştir. Ayrılma yoluna eşlerin geçinemedikleri durumlar ışığında gidilmektedir. Ayrılma meselelerinde içerisinde özel durumların önem arz eden hususlar mevcuttur. Yargılama sürecinin ivedilikle ilerleyebilmesi, hukuki hak ve kazanımlarının koruma altına alınabilmesi hatta yargılamaya mahkeme hususların netçe belirlenmesi açısından ayrılma duruşması açmaya karar veren kişinin avukata başvurarak hukuki destek ve faaliyet alması gerekmektedir. Böylece nasıl yol alınması gerektiği konusunda bilgisi olmuş olacaktır.

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak müvekkillerimize etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız. Ceza hukuku, Boşanma hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

WhatsApp

0(541) 938 19 38

YASAL UYARI : Bu sitede yer alan tüm içerikler Kolektif Hukuk'a ait olup izinsiz olarak kopyalanması yasaktır. Sitemizde yer alan bilgiler müvekkil ve vekil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir.
Avukata Danışma