Büyükorhan Aile Avukatı

Büyükorhan Aile Avukatı kime denir? Büyükorhan Aile Avukatı insanların kendi içinde belirlediği bir tabirdir. Aile avukatı; aile hukukundan kaynaklı uyuşmazlıklarına bakan avukatlara aile avukatı denir. Aile hukukunda boşanma ve ferileri medeni hukukun başka branşı olarak düzenlenmiştir. Ayrılma yoluna eşlerin geçinemedikleri durumlar ışığında gidilmektedir. Ayrılma meselelerinde içerisinde özel durumların önem arz eden hususlar mevcuttur. Yargılama sürecinin ivedilikle ilerleyebilmesi, hukuki hak ve kazanımlarının koruma altına alınabilmesi hatta yargılamaya mahkeme hususların netçe belirlenmesi açısından ayrılma duruşması açmaya karar veren kişinin avukata başvurarak hukuki destek ve faaliyet alması gerekmektedir. Böylece nasıl yol alınması gerektiği konusunda bilgisi olmuş olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP