Bursa Aile Avukatı

Bursa Aile Avukatı kimdir? Bursa Aile Avukatı insanlar arasında belirtilen ifadedir. Aile avukatı; aile hukukundan kaynaklı uyuşmazlıklarına bakan avukatlara aile avukatı denir. Medeni hukukun öteki branşı olan Aile hukukunda boşanma ve ferileri düzenlenmiştir. Ayrılma yoluna eşlerin geçinemedikleri durumlar doğrultusunda gidilmektedir. Ayrılma meselelerinde içerisinde spesifik durumların önem arz eden hususlar mevcuttur. Ayrılma davası açmaya karar veren kişilerin avukata başvurarak hukuki hak ve kazanımlarının koruma altına alınabilmesi, hukuki destek ve faaliyet alması gerekmektedir. Aracılığıyla ayrılma süresi boyunca nasıl bir yol alması gerektiği hakkında düşüncesi olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP