Büyükorhan Avukat

Büyükorhan'da Avukat kime denir? Büyükorhan Avukat, hukuk fakültesinden mezun olup öncelikli avukatlık stajını yapmış hukuk mesleğini isteğe bağlı olacak şekilde serbest ya da bir kuruma bağlı olarak yerine getiren kişidir. Büyükorhan Avukat kelimesinin diğer anlamı vekildir. Büyükorhan Avukatların bir Baroya kayıtlı olma zorunluluğu vardır. Avukat, anlaşmazlığın ilk anından itibaren dava süresi ve hakkın teslimine kadar olan her sürede kişileri temsil etmektedir. Avukat sadece iş ve dava takibi yapmaz, aynı zamanda hukuki konularda müşavirlik, arabuluculuk vd. vazifelerini de yerine getirebilir. Avukat olan kişiler mesleklerinde ilgili avukatlık dallarında yeterli bilgi, birikim ve pratik kazanmaları neticesinde profesyonelleşirler. Profesyonel oldukları avukatlık dallarında meslek hayatında aranan şahıs konumunda olurlar.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP