Bursa Avukat

Bursa'da Avukat kime denir? Bursa Avukat, hukuk fakültesinden mezun olup öncelikli avukatlık stajını yapmış avukatlık mesleğini isteğe bağlı olacak biçimde serbest ya da bir kuruma bağlı olarak icra eden kişidir. Bursa Avukat kelimesinin eş anlamlısı vekildir. Bursa Avukatların bir Baroya kayıtlı olma zorunluluğu vardır. Avukat, anlaşmazlığın ilk anından itibaren mahkeme süresi ve hakkın teslimine kadar olan her aşamada kişileri temsil etmektedir. Avukat yalnız iş ve dava takibi yapmaz, aynı zamanda yasal konularda danışmanlık, arabuluculuk vd. vazifelerini de yerine getirmektedir. Avukat olan kişiler görevlerinde ilgili avukatlık dallarında yeterli bilgi, birikim ve tecrübe edinmeleri neticesinde profesyonelleşirler. Profesyonel oldukları hukuk dallarında meslek hayatında aranan şahıs konumunda olurlar.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP