Büyükorhan Boşanma Avukatı

Büyükorhan Boşanma Avukatı kime denir? Büyükorhan Boşanma Avukatı aile hukukundan kaynaklı olan evli çiftlerin öne sürdükleri sebeplere bağlı olarak evlilik bağına çekilemez hale gelmesi ışığında ayrılmaya karar verilmesi ile ortaya çıkan yasal bir uyuşmazlıktır. Büyükorhan Boşanma avukatı, Medeni Hukukun alt dalı olan Aile hukukundan kaynaklı uyuşmazlıklardır. Bunlar esas boşanma, velayet, nafaka, mal paylaşımı vd. olacak biçimde listelenmektedir. Yasalarımızda Büyükorhan boşanma avukatı adı altında bir hukuk branşı bulunmamaktadır. Boşanma duruşması süreci çiftler bakımında oldukça zor ve yıpratıcı bir süreçtir. Aile mahkemesinde görülen davalara müdahil olan vekillere toplum arasında ayrılma avukatı biçiminde ifade kullanılmaktadır. Büyükorhan Boşanma Davaları anlaşmalı boşanma ile mümkün olabileceği gibi çekişmeli ayrılma davası açmak suretiyle de gerçekleşebilir. Anlaşmalı boşanma mahkemesinde dikkat gerektiren olan durum taraflarca tanzim edilecek her türlü hukuki haklarını teminat altına alacakları anlaşma tutunağı olacaktır. Çekişmeli boşanma davası ortalama yargılama süreci 1 ile 3 yıl arasında sürebilmektedir.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP