Gürsu Aile Avukatı

Gürsu Aile Avukatı kimdir? Gürsu Aile Avukatı vatandaşlar arasında belirtilen tabirdir. Aile avukatı; aile hukukundan kaynaklı uyuşmazlıklarına müdahil avukatlara aile avukatı denir. Medeni hukukun başka branşı olan Aile hukukunda boşanma ve ferileri düzenlenmiştir. Ayrılma yoluna evli çiftlerin geçinemedikleri durumlar neticesinde gidilmektedir. Boşanma davası kendi içerinde spesifik durumları bulunan son derece önem arz eden hususlar bulunmaktadır. Ayrılma duruşması açmaya karar veren kişilerin avukata başvurarak hukuki hak ve kazanımlarının koruma altına alınabilmesi, hukuki destek ve hizmet alması gerekmektedir. Sayesinde nasıl yol alınması gerektiği konusunda bilgisi olmuş olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP