Gürsu Aile Avukatı

Gürsu Aile Avukatı kimdir? Gürsu Aile Avukatı vatandaşlar arasında belirtilen tabirdir. Aile avukatı; aile hukukundan kaynaklı uyuşmazlıklarına müdahil avukatlara aile avukatı denir. Medeni hukukun başka branşı olan Aile hukukunda boşanma ve ferileri düzenlenmiştir. Ayrılma yoluna evli çiftlerin geçinemedikleri durumlar neticesinde gidilmektedir. Boşanma davası kendi içerinde spesifik durumları bulunan son derece önem arz eden hususlar bulunmaktadır. Ayrılma duruşması açmaya karar veren kişilerin avukata başvurarak hukuki hak ve kazanımlarının koruma altına alınabilmesi, hukuki destek ve hizmet alması gerekmektedir. Sayesinde nasıl yol alınması gerektiği konusunda bilgisi olmuş olacaktır.

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak müvekkillerimize etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız. Ceza hukuku, Boşanma hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

WhatsApp

0(541) 938 19 38

YASAL UYARI : Bu sitede yer alan tüm içerikler Kolektif Hukuk'a ait olup izinsiz olarak kopyalanması yasaktır. Sitemizde yer alan bilgiler müvekkil ve vekil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir.
Avukata Danışma