Gürsu Avukat

Gürsu Avukat ne anlama gelmektedir? Gürsu Avukat, hukuk fakültesinden mezun olup zorunlu avukatlık stajını yapmış hukuk mesleğini isteğe bağlı olacak biçimde serbest ya da bir kuruma bağlı olarak yerine getiren kişidir. Gürsu Avukatlara vekil olarak da denilmektedir. Serbest şekilde mesleğini icra eden Gürsu avukatların bir Baroya kayıtlı olma zorunluluğu bulunmaktadır. Avukat, uyuşmazlığın ilk anından itibaren dava süresi ve hakkın teslimine kadar olan her sürede kişiyi temsil etmektedir. Avukatlar sadece ve sadece iş yada dava takibi yapmazlar, danışmanlık ve arabuluculuk faaliyetleride vermektedirler. Hukuk dallarında yeterli bilgiye sahip olan tecrübe edinerek avukatlık görevlerinde profesyonelleşirler. Uzmanlaşmış oldukları hukuk dallarında iş hayatında aranan kişi konumunda olurlar.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP